FAIL (the browser should render some flash content, not this).

tel. 58 669 0 500

Kopertownica, kopertowanie, kopertownice

Oprócz dostaw urządzeń firma X-Net Sp. z o.o. oferuje także wszelkie usługi związane z generowaniem oraz ekspedycją korespondencji masowej.

Jesteśmy w stanie wspomóc naszych Klientów na wszystkich etapach pracy, tj. druk personalizowany, konfekcjonowanie i kopertowanie przesyłek. Oferujemy także usługę kopertowania dokumentów wydrukowanych przez Klienta. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Zleceniodawców, realizacja zleceń może odbywać się w naszej Firmie, jak i w miejscu wskazanych przez Klienta.

Na potrzeby akcji mailingowych zapewniamy dostawy najwyższej jakości materiałów poligraficznych, jak i kopert z opdpowiednim zadrukiem. Współpracując z najlepszymi polskimi drukarniami oraz producentami kopert możemy zagwarantować, że dostarczany przez nas papier oraz koperty zapewnią szybkie i bezproblemowe przygotowanie każdej wysyłki. Jednocześnie, dzięki przechodzącym przez nasze ręce ilościom kopert i papieru, oferowane przez nas media do mailingu charakteryzują się bardzo konkurencyjnymi cenami

Oferujemy bezpieczny transfer danych za pomocą szyfrowanego łącza. Wydruk i kopertowanie odbywa się w osobnym pomieszczeniu z kontrolowanym dostępem.

Ze względu na posiadany park maszynowy firma X-Net jest w stanie sprostać wszelkim zleceniom, poczynając od kilkutysięcznych, a kończąc na milionowych. W odróżnieniu od firm "żyjących" z mailingu, dzięki różnorodności wykorzystywanych urządzeń, nie jesteśmy zmuszeni do wykonywania małych zleceń na dużych systemach, co pozwala nam na elastyczne podejście do każdego Klienta, a w konsekwencji do zaproponowania optymalnej oferty pod względem ceny oraz terminu realizacji.


+48-58 669 0 500

Copyright © 2009 X-NET.COM.PLsTRONA GŁÓWNA|o FIRMIE|pRODUKTY|USŁUGI|SERWIS|KONTAKT